DRUK 3D TECHNOLOGIE.
Druk 3D jest prężnie rozwijającą się branżą z gałęzi technologi przyrostowych, dzięki niej możemy wykorzystywać druk 3D w wielu dziedzinach takich jak prototypowanie, budowa modeli, motoryzacja, architektura, edukacja czy medycyna. Zastosowanie druku 3D rośnie wraz z zapotrzebowaniem na rozwój nowoczesnych technologi które są wspierane przez druk 3D.
W naszym serwisie dostępne są dwie technologie druku 3D pozwalające drukować modele w plastiku i żywicy. Zapoznaj się z technologiami i wybierz w której chcesz zamówić wydruki.
Wybierz poniżej jedną z dostępnych technologi klikając w przycisk "PRZEJDŹ DO WYCENY". A na stronie wybranej technologi  zapoznaj się z dostępnymi filamentami i wypełnij formularz do wyceny twoich modeli.
DRUK 3D Z PLASTIKU
OPIS TECHNOLOGII.
Technologia tworząca wydruki z materiałów termoplastycznych. Materiał zostaje nałożony warstwa po warstwie. Jest to jedna z głównych technologi prototypowania i druku 3D.
DRUK 3D Z ŻYWICY
OPIS TECHNOLOGII.
Elementem budulcowym jest żywica światło utwardzalna. laser warstwa po warstwie utwardza żywicę. Technologia z wykorzystaniem żywic pozwala na wytwarzanie bardzo precyzyjnych wydruków.
FDM
Specyfiką tej technologi jest przepuszczanie przez rozgrzaną dysze termoplastycznego materiału, który jest nakładany warstwa po warstwie.
LPD
Technologia LPD nie różni się praktycznie niczym od technologi FDM. Bazuje na tej samej zasadzie formowania warstw termoplastycznego materiału.
SLA
W przypadku tej technologi został wykorzystany laser do utwardzania żywicy za pomocą światła UV.
DLP
Ta wersja wykorzystuje ekran LCD wyświetlający warstwy w kolorze czarno / białym. Utwardza zwykłe światło.
0
TWÓJ KOSZYK